Kullanıcı Sözleşmesi - Kral Eloboost

Kullanıcı Sözleşmesi

UYARI : İnternet sitemize üye olan, sipariş oluşturup ödeme yapan ya da sitemizdeki herhangi bir hizmeti doğrudan ya da dolaylı şekilde almış olan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

MADDE 1 - KONU

İşbu sözleşmenin konusu, SATICI'nın, ALICI'ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

MADDE 2 - TARAFLAR
MADDE 2.1 - SATICI BİLGİLERİ

Kral Elo Boost (www.kraleloboost.com) sitesinin yönetimidir. Bundan böyle kısaca SATICI olacak anılacaktır.

MADDE 2.2 - HİZMET VEREN BİLGİLERİ

Kral Elo Boost tarafından hizmetin sorunsuz teslimi için görevlendirilmiş kişidir. Bundan böyle kısaca BOOSTER olarak anılacaktır.

MADDE 2.3 - ALICI BİLGİLERİ

Müşteri olarak www.kraleloboost.com sitesine üye olan ve hizmeti alan kişi. Üye olurken kullanılan kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri esas alınır. Bundan böyle kısaca ALICI olarak anılacaktır.

MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU HİZMET BİLGİLERİ

Hizmetin türü, varsa adedi, satış bedeli, ödeme şekli ve siparişin verildikten itibaren tüm detaylarını içeren bilgilerden oluşmaktadır.

MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER

MADDE 4.1 Sorumluluk Reddi: Kral Elo Boost olarak, Riot Games ile hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır. Riot Games ile aranızda yaşanmış ya da yaşanacak sorunlar ile ilgili olarak Kral Elo Boost sorumlu tutulamaz.

MADDE 4.2 Ters İbraz: Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde müşterinin haksız şekilde ters ibraz açması sonucunda müşteri hesabının başına geleceklerden Kral Elo Boost'u sorumlu tutamaz. İşbu eylemin gerçekleşmesi durumunda müşteri farklı kanallar aracılığıyla ücretin tahsilinin yasal zorunluluğunu kabul etmektedir. 

MADDE 4.3 Yasaklanma: Oyun hesabınızın elo boost, hesap satışı, rank boost yahut başka bir Kral Elo Boost hizmeti sebebiyle yasaklanması çok düşük bir ihtimal olsa da vardır. Tüm müşterilerimiz bu riski göze almış sayılır. İşbu eylemin gerçekleşmesi durumunda Kral Elo Boost sorumlu tutulamaz. 

MADDE 4.3 İşlem İptali: ALICI oluşturduğu sipariş için ödeme yapmış ise ve henüz başlanmamış olan siparişi için işlemi iptal edip geri ödeme talep ederse gerekli banka komisyonları düşülerek parası geri gönderilecektir. Fakat başlanmış bir sipariş için işlemi iptal etmek ve tüm işlem ücretini talep etmek isterse geri ödeme yapılacak tutarın belirlenmesi için SATICI ile anlaşması gerekmektedir. ALICI'nın SATICI'nın belirlediği iade ücretine itiraz hakkı yoktur. 

MADDE 4.4 İşlem Süresi: Sipariş oluşturma sayfalarında bulunan süre belirteçleri yalnızca tahmini değerlerdir. Siparişlerin bu süreleri aşmayacağının garantisi yoktur. İşbu SATICI siparişi belirtilen süreden uzun sürede tamamlarsa ALICI herhangi bir hak talebinde yahut itirazda bulunamaz. 

MADDE 5 - ARA HÜKÜMLER

MADDE 5.1 League of Legends Elo Boost

i) Mavi Öz Harcama: BOOSTER, hesapta eksik şampiyon olduğunu düşünürse, oynayacağı maçlarda kullanmak amacıyla şampiyon almak için hesapta bulunan mavi özü kullanabilir. Hesabınızda harcama yapmadan önce sizinle iletişime geçerek izninizi istemeye çalışıyoruz, ancak cevap vermemeniz durumunda boost işleminin sorunsuz ve zamanında bitirilmesi için izniniz dışında harcama yapabiliriz.

ii) Koridor Seçme: Koridor seçerek ek ödeme yapmayı kabul etmiş olursunuz. Bizim görevimiz hesabınızı mümkün olduğu sürece, yani oyunda bize sıra geldiği sürece seçtiğiniz koridorda oynamaktır. Aksi hallerde, örneğin, koridorun bize kalmaması durumunda ya da oyunun mutlak olarak kazanılması gereken durumlarda BOOSTER farklı tercihler yapılabilecektir. Bu durumda ALICI bu durumun varlığından haberdar kabul edilecek ve ek bilgilendirmeye gerek duyulmayacaktır.

MADDE 5.2 League of Legends Yerleştirme Maçları

i) Zafer Garantisi: Elmas ve üstü ligler için ilk 10 maçın en az 7 tanesinin zafer garantisi verilmektedir, diğer tüm ligler için zafer garantisi 10 maç üzerinden 8 maçtır.

ii) Garanti Dışı Bozgun: Garanti edilen zafer adedi yerine alınan herbir bozgun için yerleştirme maçlarının ardından 1 lig atlatılacaktır. Örneğin 8 maç garanti ettiğimiz bir sipariş için 7 maç zafer alınırsa bu hesaba 1 lig ücretsiz kasılacaktır.

iii) Koşul Dışı Sipariş: Yerleştirme maçlarının ardından Platin 1 olarak başlayan tüm hesaplar başarılı olarak tamamlanmış sayılacaktır. Bu hesaplar için ekstra lig kasma sözkonusu değildir.

MADDE 5.3 Duo Boost Lig Yükseltme

i) Kötü Oynama: BOOSTER müşterinin kasıtlı veya kasıtlı olmadan kötü oynadığına kanaat getirirse sipariş türü Duo Boost türünden Elo Boost sipariş türüne geçirilir ve o şekilde devam edilir, işlem sonunda para iadesi yapılmaz. Müşteri siparişin Elo Boost türüne çevrilmesi yerine iptalini talep ederse, BOOSTER ile birlikte oynanan maç sayısına göre sipariş Maç Başı Duo Boost türüne geçirilir ve bu sipariş türüne göre yeniden fiyat hesaplanarak kalan tutar iade edilir.

MADDE 5.4 Maç Başı Duo Boost

i) Maç Kazanma: Maç başı duo boost türünde maç kazanma garantisi verilmemektedir.

MADDE 5.4 League of Legends Coaching

i) Maç Kazanma: Coaching için alınan maçlar dereceli ya da normal oyun olarak girilebilir. Oyun türü ne olursa olsun maçlara kazanma garantisi verilmemektedir.

MADDE 6 - CAYMA HAKKI

ALICI, hizmetin sorunsuz şekilde tamamlanması haline ödeme iptali hakkına sahip değildir. Cayma hakkı hiç başlanmamış siparişler için geçerlidir. Hizmet sonrası meydana gelecek olaylardan SATICI sorumlu tutulamaz.

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.