Sıkça Sorulan Sorular - Kral Eloboost

Sitemize kayıt olduğunuz hesabınızla giriş yaptıktan sonra üye panelinden "Bakiye Yükle" butonuna basarak bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeniz PAYTR tarafından genellikle 5 dakika içinde kontrol edilip onaylanır ve site içerisindeki bakiyeniz güncellenir.

Şu an için geçerli ödeme yöntemleri:

  1. Kredi Kartı (MasterCard, Visa, Maestro, Troy)

  2. Banka Kartları

  3. Ön ödemeli Kartlar (İninal vb.)

  4. Havale/EFT

Booster başvurusunda bulunmak için TR sunucusunda en az Ustalık (Master), EUW sunucusunda en az Elmas 3 olmanız gerekmektedir. Booster başvurunuza geri dönüş sağlanacağının bir garantisi yoktur. Yalnızca ihtiyaç oldukça başvuruları kontrol ediyoruz.

Başvuru yapmak için: http://bit.ly/booster-basvuru

  1. Siteye kaydolun, giriş yapın.

  2. Üstteki menüden "LOL HİZMETLERİ" nin altından hizmet türüne tıklayın, sayfadaki gerekli alanları doldurun ve sipariş oluşturun. Bu esnada hesap bilgilerinizi de vereceksiniz. Sipariş verdikten sonra hesabınız için elobooster atanacak ve boost işlemlerine başlanacaktır.

Siparişinizi onayladıktan sonra genellikle birkaç saat içinde booster ataması yapılır ve siparişinize başlanır. Hesabınıza atanan booster uygun olduğu saatlerde giriş yaparak size verilen sürede işleminizi tamamlayacaktır.

Boosterın belirli saatlerde veya belirli bir sürenin üzerinde oynama gibi bir zorunluğu yoktur. Verilen sürede sorunsuz şekilde hesabınızı tamamlayarak teslim etmesi tek sorumluluğudur.

Eloboost, liginizin profesyonel oyuncular tarafından yükseltilmesi işlemidir.

Hesabınızda henüz dereceli maç oynamadıysanız veya ligler sıfırlandıysa yeni liginizin belirlenmesi için ilk 10 maç oynamanız gerekmektedir. Bu ilk 10 maçta alınan zafer/bozgun sayısı ve geçen sezonki liginize göre yeni liginiz belirlenecektir.

İlk 10 maçınızın tarafımızca oynanması durumunda en az 8 zafer alacağımızı garanti ediyoruz. Eğer 8 zaferin altında kalırsak 8'in altındaki her bozgun olan maç için 1 lig kasılacaktır.

Örneğin hesabınız 7 win 3 lose ile bitirilirse ve Silver 1 yerleşirse, hesabınız yerleştiği ligin ardından 1 lig ücretsiz kasılacaktır, yani Altın 5'e yükseltilecektir.

Yerleştirme maçlarının ardından Platin 1 olarak başlayan tüm hesaplar başarılı olarak tamamlanmış sayılacaktır. Bu hesaplar için ekstra lig kasma söz konusu değildir.

Maç kazandığınızda kaç LP (lig puanı) alıyorsanız onu seçmeniz gerekmektedir. Eğer seçtiğiniz LP'den daha az LP kazanıyorsanız ve bu bir fiyat farkına sebep oluyorsa, o fiyat farkı ödenene kadar siparişinize devam edilmeyecektir.

Daha hızlı ve sorunsuz bir boost işlemi için ne yazık ki siparişiniz tamamlanana kadar bizim bilgimiz dışında hesaba girmemelisiniz.

Dereceli oyun oynamamak koşulu ile hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, giriş yapmadan önce sipariş detayları sayfasından booster ile iletişime geçmelisiniz. Boost işlemi süresince hesabınıza giriş yaptığınız her an işleminizi yavaşlatmanız söz konusudur.

Ayrıca işlem süresince hesaba her girişinizde, uzun süreler online görünme ve iki farklı IP üzerinden giriş yapılması gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle hesabınızı riske attığınızı unutmayınız.

Siparişleriniz tamamlanırken bu işlemin anlaşılmaması için bir takım önlemler alınmaktadır. Mesajlarınıza kesinlikle yanıt verilmez ve sihirdar kurallarına uyularak dikkat çekilmez. Bu önlemleri alarak şimdiye kadarki eloboost işlemlerinde hiçbir sorun yaşamadık.

Hayır, aşırı ping yükselmesine sebep olduğu için VPN kullanmıyoruz. Ancak Riot'un takip mekanizmasını kırmak için bazı teknik önlemler alıyoruz.

Ayrıca Riot'un gözünde vpn kullanan oyuncu = birşeyler saklamaya çalışan oyuncudur, yani daha fazla şüphe uyandırır. (VPN servislerinin sağladığı IP adresleri karalistededir yani gizlilik sağlamaz, bizim sitemizde bile bu IP adreslerinden bağlanarak giriş yapamazsınız)

Riot'a göre hesaba giriş yaptığınız konumun makul zaman aralıklarında değişmesi sorun değildir. Sonuçta insanlar farklı yerlere seyahat edebilir ve orada LoL oynayabilir.

Konum kaynaklı şüpheyi önlemenin tek yolu, hesapta boost işlemi devam ederken ve boost bittikten sonra kısa bir süre hesaba giriş yapmamaktır.

Hesabınızın doğrulandığı email adresine erişimimiz olmadığından hesabınızın çalınması (e-posta ve şifre bilgilerinin değiştirilmesi) mümkün değildir.  Ayrıca hesap bilgileriniz boost yapacak oyuncu dışında kimseyle paylaşılmamaktadır.

Hesabınızın elo boost sebebiyle ceza alması ihtimali düşük de olsa vardır. Ancak henüz böyle bir durumla karşılaşmadık.